Zástupce Vedoucí Prodejny v Claire´s

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zástupce Vedoucí Prodejny v Claire´s! Skvělá pracovní přiležitost pro absoloventy!

VAŠE NOVÁ SPOLEČNOST

Aktuálně nabízíme jedinečnou příležitost pro váš kariérní posun!

Momentálně obsazujeme pozici Zástupce Vedoucí v Claire´s. Je to úspěšná americká společnost, která je jednou z předních specializovaných maloobchodních prodejen módních šperků a doplňků pro mladé ženy a děti.

VAŠE NOVÁ POZICE

Na této pozici budete zodpovědní za stínování managera prodejny v době jeho nepřítomnosti, merchandising, podílení se na vedení týmu 5-6 lidí, motivování týmu, školení zaměstnanců, případně objednávky zboží. Důležitou povinností bude i zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu.

JAK MŮŽETE USPĚT?

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít minimálně 1-2 roky praxe na obdobné pozici z oblasti prodeje, či jako shop assistentka (asistent prodeje). Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat.

CO MŮŽETE ZÍSKAT?

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné společnosti, kde je možné se kariérně posouvat. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy, hodnotné dárky v soutěžích a možnost si individuálně naplánovat směny.

CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ?

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře.

Pokud tato role není pro vás, máme mnoho dalších, můžete nás kontatovat a probereme vaše preference.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Claire´s jedním z předních specializovaných maloobchodních prodejen módních šperků a doplňků pro mladé ženy, dospívající a děti!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3602834   Datum zveřejnění: 18.2.2019