Obchodní zástupce - dřevostavby, modulové stavby, Západní Slovensko/Morava (Ref. č.: 1114452)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1000 - 1200 Euro fix + bonusová složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za obchodní činnost v regionu severní a východní Moravy a také na druhé straně hranic - západního Slovenska. V rámci produktu dřevostaveb a modulových staveb budete komunikovat především s realizačními společnostmi. Na této pozici budete kompletně fungovat na bázi home office v terénu u zákazníků - s možností využití zázemí kanceláří na Moravě i na Slovensku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete získat zaměstnání v nadnároční společnosti se stabilním zázemím. Společnost nabízí atraktivní finanční ohodnocení, automobil, notebook a mobilní telefon. Bude Vám zde poskytnuta práce na principu home office, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, stravné či možnost dalšího vzdělávání v oboru.

Informace o náboru

Pokud si myslíte, že jste tou pravou osobou, kterou hledáme, zašlete nám Vaše CV. Vzhledem k množství obdržených reakcí na inzerované pozice, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Vaším novým zaměstnavatelem bude zavedená společnost z oblasti stavebnictví.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obchod, stavebnictví

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Úspěšný kandidát by měl mít zkušenosti z oblasti dřevostaveb či modulových (kontejnerových) staveb - ať už na pozici technického nebo obchodního rázu. Nezbytná je zkušenost v jednání s realizačními společnostmi.
Obchodní zkušenosti jsou bezesporu vítány. Ideální kandidát by měl mít obchodnického ducha, reprezentativní vystupování, být flexibilní a odolný vůči stresu. Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B a znalost alespoň základů anglického jazyka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3608710  Datum zveřejnění: 30.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000 - 1200 Euro fix + bonusová složka