Area Manager - Morava

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete odpovědni za vedení prodejen, které jsou situované v Moravském regionu. Budování a otevírání nových poboček v regionu Morava a obchodních vztahů s klienty, identifikace nových obchodních příležitostí, sledování a reporting KPI´s, , vyhodnocování prodejních odpovědnost za obchodní výsledky regionu, kontroling prodejen, školení a hodnocení managerů atp.

Informace o mzdě

70 000 - 90 000

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné společnosti, motivující systém odměn, prostor pro osobní realizaci. Nabízíme jedinečnou možnost vybudovat v Moravském regionu novou pobočkovou síť. Dále nabízíme kariérní růst, interní vzdělávací kurzy a programy, skvělé nepeněžní benefity, auto i pro soukromé účely, mobil, notebook atp.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná česká společnost, která se řadí mezi špičku v oboru elektra. Jedná se o společnost, která aktuálně působí na trhu s 16 prodejnami na trhu a plánuje další úspěšný růst.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a ukončené alespoň SŠ vzdělání, výhodou je obor s elektrotechnickým zaměřením (není podmínkou, ale výhodou). Nutností je zkušenost s vedením alespoň 5 prodejen minimálně 2-3 roky nutná. Velkou výhodou je zkušenost s otevíráním nových prodejen. Hledáme osobnost s obchodním duchem, profesionálním vystupováním, samostatnost a loajalitu a chuť se učit novým věcem. Dále zkušenost s navazování nových obchodních vztahů je výhodou. Hledáme vůdčí osobnost s tahem na branku, která bude aktivně budovat nové prodejny na Moravě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3614562   Datum zveřejnění: 5.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   70 000 - 90 000