Beauty Consultant - Dermacol

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5. 2019
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 130 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za poradenství v oblasti kosmetiky a přímý prodej. Budete se aktivně podílet na podpoře značky. Důležitou povinností bude zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu. Vaší zodpovědností bude i starost o vzhled studia, přejímání, kontrola a skladování zboží, vyřizování e-shop objednávek a líčení v rámci akcí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme velmi kreativní práci v úspěšné české a stabilní společnosti, kde je proaktivní přístup a dobře odvedená práce rozhodně odměněna. Společnost nabízí zajímavou práci v atraktivním moderním prostředí, slevy na firemní produkty, stravenky, 5 týdnů dovolené, Multisport kartičku, výhodné volání, a mnoho dalšího.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná česká kosmetická společnost Dermacol, která působí ve více než 60 zemích světa. Kosmetické produkty našeho zaměstnavatele používají ženy nejrůznějších národností, odstínů pleti a věku.
Aktuálně hledáme dynamického a komunikativního kandidáta na pozici Beauty Consultant.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měla mít nadšení pro kosmetiku a vizážistiku. Velmi důležitý je také prozákaznický přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Proto hledáme člověka komunikativního, dynamického a který se nebojí říct svůj názor a zákazníkovi umí dobře poradit. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat. Zkušenosti s prodejem rozhodně uvítáme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3637903  Datum zveřejnění: 13.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 - 130 Kč/hod.