Specialista plateb - I2P Specialist

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Our client, an international company with its SSC based in Prague, is seeking for experienced AP Accountant for Czech entity.

Your new role
The successful candidate will be responsible for processing of invoices, matching with the purchase orders, performing reconciliations, payments and other ad hoc activities. Additional project work can be also involved.

What you'll need to succeed
We are seeking for a person with previous experience in processing invoices. Previous experience in working with Oracle can be advantage. Great advantage would be also previous processing of Czech invoices or knowledge of Czech accounting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

What you'll get in return
The client can offer interesting salary combined with the benefit package - including meal vouchers, flexipasses, home office option, flexible working hours and more.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

American marketer of commercial goods

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3654401  Datum zveřejnění: 30.5.2019