Asistentka

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Český Krumlov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Převezmete rozličné administrativní činnosti, jako jsou např. příprava podkladů pro jednání, překlady dokumentů, organizace meetingů, zpracování korespondence nebo spolupráce při organizaci firemních akcí a událostí. Budete v kontaktu se všemi úseky společnosti a díky aktivní komunikaci s vedením i s mateřskou firmou v Rakousku si zdokonalíte znalost německého jazyka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost s téměř 450 zaměstnanci v ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Důležitá je komunikativní znalost jednoho cizího jazyka, pozitivní myšlení, pečlivost, vysoká míra samostatnosti a sebemotivace. Administrativní a organizační dovednosti i uživatelskou znalost MS Office považujeme za samozřejmost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3659854  Datum zveřejnění: 6.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc