B2B Sales Manager

Hays Czech Republic, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + bonus do 50%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Váš nový zaměstnavatel
Pro našeho klienta, světového leadera v oblasti financí, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Sales Manager

Vaše nová pozice
Náplní této pozice bude:

• Péče o svěřené portfolio klientů
• Silný důraz na akvizici nových klientů
• Monitoring klientských aktivit a řešení klientských potřeb
• Příprava nabídek, uzavíraní obchodu a vyjednávaní podmínek
• Profesionální vystupování a budovaní dobrého jména společnosti

Jak můžete uspět?
Pokud budete chtít uspět ve výběrovém řízení, potřebujeme, abyste měli skušenost s B2B obchodem a akvizici nových klientů. Vítáme profesionály s reprezentativním, příjemným, proklientským přístupem, kteří mají rádi spolupráci s firemní klientelou a mají již za sebou praxi na obdobné pozici, nebo pozici, kde do kontaktu s firemní klientelou pravidelně přicházeli. Nemusíte umět vše, rádi Vás doučíme co bude potřeba, důležitá je chuť se rozvíjet a pracovat v přátelském kolektivu stejně smýšlejících kolegů. Znalost anglického jazyka alespoň na středně pokročilé úrovni je podmínka.

Co můžete získat?
Pokud ve výběrovém řízení uspějete, můžete se těšit na práci v příjemném, moderním pracovním prostředí a přátelském kolektivu. Součástí pozice je zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusový systém, široká škála benefitů – finančních i nefinančních a další výhody.
Co je potřeba udělat nyní?
Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV v českém nebo anglickém jazyce.
Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Poisťovanie podnikateľských rizík a pohladávok

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hays je popredná medzinárodná spoločnosť v oblasti získavania špecialistov a služieb ľudských zdrojov. Chceme, aby naši zákazníci poznali značku Hays a dostávali zodpovedajúce služby a komunikáciu, nech ich potrebujú kdekoľvek a kedykoľvek. Po celom svete máme viac ako sedemtisíc odborných konzultantov, ktorí s úspechom predstavujú tisíce kvalitných kandidátov, aby mohli denne uspokojiť nároky našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3670907  Datum zveřejnění: 17.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Fix + bonus do 50%