First Line Maintenance Engineer / ATM / Praha

Hays Czech Republic, s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Známa medzinárodná spoločnosť hľadá v rámci svojich globálnych elektronických transakcií možno práve Vás!

Hľadá sa šikovný technik, "kutil", ktorý je skúsený v oblasti bankomatov a ich údržby/ PRAHA

Náplň práce:
- údržba bankomatov v rámci "First Line Maintenance" - tzv. "bankomatová pohotovosť"
- pomoc s auditom v rámci bankomatov
- komunikácia s internými a externými dodávateľmi - údržba, inštalácia, bezpečnosť a podobne
- drobné opravy na bankomatoch

Požiadavky:
- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- dobré komunikačné schopnosti
- základné znalosti PC
- angličtina na úrovni B1 - slovom aj písmom
- schopnosť adaptovať sa na nové projekty a okolnosti
- proaktivita
- tímový hráč

Čo môžete získať?
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zmluvu na dobu neurčitú
- miesto v stabilnej spoločnosti
- skvelý, priateľský tím
- mobilný telefón
- stravenky
- 2 sick days
- preplatenú jízdenku
- auto na služobné účely
- v rámci time managementu ste sám sebe pánom
- office v centre Prahy

Ak si myslíte, že máte predpoklady stať sa novým členom tímu, prosím kontaktujte ma na [email protected] alebo na 724 230 430.

V prípade, že viete doporučiť vhodného kandidáta a my ho obsadíme, získate finančný bonus v hodnote 5000,- Kč.

Tešíme sa na Vás :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Známa medzinárodná spoločnosť hľadá v rámci svojich globálnych elektronických transakcií

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hays je popredná medzinárodná spoločnosť v oblasti získavania špecialistov a služieb ľudských zdrojov. Chceme, aby naši zákazníci poznali značku Hays a dostávali zodpovedajúce služby a komunikáciu, nech ich potrebujú kdekoľvek a kedykoľvek. Po celom svete máme viac ako sedemtisíc odborných konzultantov, ktorí s úspechom predstavujú tisíce kvalitných kandidátov, aby mohli denne uspokojiť nároky našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3686007  Datum zveřejnění: 17.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 45 000 Kč/mesiac