Assistant Store Manager

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE NOVÁ SPOLEČNOST

Aktuálně nabízíme jedinečnou příležitost být součástí úspěšné britské bio kosmetické značky!

Momentálně obsazujeme pozici Zástupce Vedoucí pro společnost, která je jednou z předních specializovaných maloobchodních prodejen zabývající se bio kosmetikou, která není testovaná na zvířatech.

VAŠE NOVÁ POZICE

Na této pozici budete zodpovědní za stínování managera prodejny v době jeho nepřítomnosti, merchandising, podílení se na vedení týmu, motivování týmu, školení zaměstnanců, případně objednávky zboží. Důležitou povinností bude i zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu.

JAK MŮŽETE USPĚT?

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít minimálně 1-2 roky praxe na obdobné pozici z oblasti prodeje,. Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat.

CO MŮŽETE ZÍSKAT?

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné společnosti, kde je možné se kariérně posouvat. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí a velmi přátelský tým spolupracovníků.


CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ?

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře.

Pokud tato role není pro vás, máme mnoho dalších, můžete nás kontaktovat a probereme vaše preference.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost, která je jednou z předních specializovaných maloobchodních prodejen zabývající se bio kosmetikou, která není testovaná na zvířatech.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3692773  Datum zveřejnění: 12.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000 - 30 000 Kč/měsíc