Servisní inženýr / Service Engineer pro speciální CNC technologii - Dánsko / Praha

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
20.5. 2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícFinanční ohodocení je určeno s přihlédnutím na zkušenosti kandidáta. Po dobu tréninku v zahraníčí kandidát dostává nadstandardní platové ohodnocení (nad 100.000 CZK)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude údržba výrobní linky a CNC strojů (údržba pneumatických, hydraulických a mechanických systémů vč. elektra). Budete mít také odpovědnost za sklad náhradních dílů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velmi precizní práci v laboratorním prostředí s antivibrační podlahou a stálou teplotou - zcela nový výrobní plant
- Výborné mzdové ohodnocení
- Plně hrazené zaškolení v sesterské společnosti v Dánsku (vč. bonusu za zaškolení v zahraničí)
- Práci s nejmodernějšími technologiemi - Precizní CNC stroje s vlastním patentem

Mimo nadstandardního platu po dobu plně hrazeného výcviku jsou kandidátovi nabídnuty volné zpáteční letenky.

Informace o náboru

V případě zájmu o pracovní pozici prosím o zaslání velmi podrobného životopisu v angličtině.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost působící ve vývoji a výrobě mikroelektroniky a mikrokomponentů. Tato společnost vyrábí na speciálních CNC strojích s vlastním patentem - velmi precizní technologie.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Simulink (Matlab) - Základy
MathWorks Matlab - Základy
Python - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

Servisní inženýr

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ technického zaměření
- Aktivní znalost Aj
- Znalost CNC technologie výhodou
- Ochota vzdělávat se a zaškolit se v zahraničí (Dánsko, cca 3 měsíce)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3698206  Datum zveřejnění: 9.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc