34 000 - 36 000 CZK

Store Manager MAC

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
PALLADIUM Praha, náměstí Republiky, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Celková mzda (bruto)
34 000 - 36 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší zodpovědností bude celkový a hladký chod prodejny, vedení a motivace týmu, práce s čísly, reporty a KPI´s a mnoho dalšího. Na této pozici budete zodpovědní za poradenství v oblasti kosmetiky. Budete se aktivně podílet na podpoře značky MAC. Důležitou povinností bude zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu.

Informace o mzdě

+ bonusy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme velmi kreativní práci v úspěšné a stabilní společnosti, kde je proaktivní přístup a dobře odvedená práce rozhodně odměněna. Společnost nabízí zajímavou práci v atraktivním moderním prostředí, slevy na firemní produkty, bonusy, 25 dní dovolené, sick day, a mnoho dalšího.

Informace o náboru

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná mezinárodní kosmetická společnost MAC, která působí ve více než 90 zemích světa. Jejich produkty používají ženy nejrůznějších národností, odstínů pleti a věku. Aktuálně hledáme dynamického a komunikativního kandidáta se skvělými manažerskými schopnostmi na pozici Store Manager.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měla mít nadšení pro kosmetiku. Velmi důležitý je také prozákaznický přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Proto hledáme člověka komunikativního, dynamického a který se nebojí říct svůj názor a zákazníkovi umí dobře poradit. Vhodný kandidát by měl mít skvělé komunikační a manažerské schopnosti. Měl by mít zkušenosti na obdobné pozici a zkušenost s vedením lidí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3702264   Datum zveřejnění: 10.10.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   + bonusy