Internal Recruiter (Ref. č.: 2019710)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skvělá příležitost k nastartování Vaší pracovní kariéry v interním HR pro mezinárodní obchodní společnost, leadera v oblasti recruitmentu na českém trhu. Přidejte se k nám …

U nás budete zodpovědní za následující:

• hledání správných lidí do našeho týmu,
• komunikaci a vyjednávání s interním klientem,
• tvorbu a propagaci značky zaměstnavatele,
• přímé oslovování kandidátů a headhunting,
• každodenní komunikace s potenciálními kandidáty.

Informace o mzde

5 týdnů dovolené a 3 sick day, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na MHD, stravenky a pro zdravé tělo i mysl jsme připravili multisport kartu a jazykové kurzy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vítěznému uchazeči nabídneme práci pro agenturu patřící v oboru Specialist Recruitment k evropské i domácí špičce, solidní fixní plat a motivující bonus, flexibilní pracovní dobu v případě částečného úvazku, možnost pracovat s technologiemi udávajícími trend v odvětví, možnost získat zkušenosti v recruitmentu a executive search, přátelský a optimisticky naladěný tým a moderní pracoviště v centru Prahy blízko Václavského náměstí.

Informace o náboru

V případě, že Vás tato pozice zaujala a zároveň splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš anglický životopis Haně Herianové prostřednictvím odpovědního formuláře.
Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz
Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme britská personálně-poradenská společnost sídlící ve 33 zemích světa. Nabízíme služby recruitmentu se zaměřením na různé sektory ve 3 pobočkách napříč Českou republikou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kandidáta, který intenzivně využívá sociální sítě, dovede vynalézavě vyhledávat informace, správně a rychle je analyzovat, bude ji/ho bavit přímý telefonický kontakt s kandidáty na pozice pro naši společnost a poradí si i s nutnou porcí administrativních úkolů.
Pro kvalitně odvedenou práci bude u nás potřebovat výborný ústní i písemný projev v češtině a dále velmi dobrou angličtinu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Herianová
Tel.: +420602562037
E-mail: poslat životopis
ID: 3713252   Datum zveřejnění: 10.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   5 týdnů dovolené a 3 sick day, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na MHD, stravenky a pro zdravé tělo i mysl jsme připravili multisport kartu a jazykové kurzy