Shop assistant (part time) - Marc O´Polo

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.8. 2019
Mzdové podmínky (brutto)
12 500 - 13 000 Kč/měsíc+ bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za komunikaci se zákazníky, merchandising prodejny, zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu, . Nedílnou součástí je poradenství zákazníkům ve výběru módních oděvů a to ve zbrusu novém boutique v Praze.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné prémiové společnosti, kde je možné se kariérně posouvat. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, produkty zdarma, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy a možnost si individuálně naplánovat směny.

Informace o náboru

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná mezinárodní fashion společnost s dámskou a pánskou elegantní a volnočasovou módou, která působí zejména v Evropě ale i v USA.

MARC O'POLO představuje vysoce kvalitní, moderní moderní neformální oblečení. Přednost přírodních materiálů, vysoce kvalitní zpracování a speciální detaily charakterizují individuální styl této mezinárodní značky se skandinávskými kořeny, v souladu s filozofií zakladatelů: Svoboda být sám sebou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a být komunikativní, mít radost pracovat s módou. Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3715671  Datum zveřejnění: 12.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 12 500 - 13 000 Kč/měsíc+ bonusy