Technická dokumentace - Specialista pro regulační záležitosti

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Jičín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

✓ Příprava technické dokumentace výrobků v souladu s požadavky platné legislativy pro výrobce zdravotnických prostředků
✓ Spolupráce na zajišťování registrací a schvalování výrobků
✓ Vytváření/aktualizace technické dokumentace pro podporu registrací výrobků
✓ Kontrola a správa existující a nově vytvořené technické dokumentace
✓ Spolupráce při tvorbě grafických návrhů obalů a příbalových informací
✓ Identifikace a přezkoumání platných pro výrobky a posouzení použitelnosti
✓ Spolupráce při procesu klinického hodnocení výrobků
✓ Spolupráce na činnosti řízení rizik a evidence produktové dokumentace
✓ Spolupráce s kolegy napříč korporací, a to zejména s kolegy v USA

Zaměstnanecké výhody, benefity

✓Zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti
✓Přátelský kolektiv a pružnou pracovní dobu
✓Odpovídající finanční ohodnocení
✓Možnost získání cenných zkušeností a odborné praxe v nadnárodní společnosti
✓Zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, příspěvky na stravování, jazykové kurzy, kvartální odměny, rehabilitace, vstupy do posilovny, firemní akce, …)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Společnost je přední výrobce spotřebních dentálních materiálů pro zubní lékaře a zubní laboratoře v České republice a východní Evropě.
Společnost prodává výrobky prostřednictvím sítě 180 distributorů v 57 zemích světa, převážná část směřuje do střední a východní Evropy.
Výroba byla postupně koncentrována do jednoho závodu v České republice, který se nachází na okraji Jičína a splňuje veškeré požadavky na výrobu prostředků zdravotnické techniky. Společnost se orientuje na štíhlou výrobu a neustálé zlepšování.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Chemické/chemicko-technologické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✓ VŠ vzdělání v oboru chemickém/chemicko-technologickém
✓ Minimálně 2 roky praxe v lékařských zařízeních nebo v jiném regulovaném průmyslu
✓ Znalost regulace zdravotnických prostředků
✓ Zkušenosti s požadavky na registrační dokumentaci
✓ Znalosti a zkušenosti se souborem CE Tech výhodou
✓ Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
✓ Schopnost plynně komunikovat v ČJ i AJ (denní využití)
✓ Velmi dobré komunikační schopnosti
✓ Vysoké etické a morální standardy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3724791  Datum zveřejnění: 25.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc