Sales Consultant na dobu určitou!

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Chodov, Praha 11, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.10. 2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o pozici Sales Consultant, kde budete mít na starosti zákaznický servis, balení dárků, poradenství ohledně produktů a nedílnou součástí bude i komunikace se zákazníky a práce s pokladnou. Jedná se o práci na dobu určitou a to od 15.října 2019 do 14. února 2020.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti. Dále společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, bonusy/ prémie, samozřejmě zajímavé finanční ohodnocení. Na vše dostanete vstupní školení!

Informace o náboru

Jedná se o práci na dobu určitou a to od 15.října 2019 do 14. února 2020.

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Vaším zaměstnavatelem bude prémiová mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu, která se zabývá převážně luxusními šperky, ale také doplňky a mnoho dalšího. Tato společnost se o své zaměstnance stará velmi pozorně, a jejich zaměstnanci se ve své práci cítí spokojeně.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Velmi důležitý je aktivní přístup k práci, skvělé organizační a komunikační schopnosti, pozitivní a energický spirit, pro týmového ducha a orientace na výsledky. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat. Nutností je komunikativní znalost anglického úrovně B1 a výše.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Denisa Černá
Tel.: +420775401546
E-mail: poslat životopis
ID: 3768402   Datum zveřejnění: 8.11.2019