Reagujte bez životopisu

Nespresso Boutique Coffee Specialist

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
1.12. 2019
Mzdové podmínky (brutto)
Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete komunikovat se zákazníky Nespresso boutique (uvítání, zajišťování jejich potřeb), budete se aktivně podílet na prodeji všech Nespresso produktů (káva, kávovary a příslušenství) a prezentovat nabízené služby a produkty. Nedílnou součástí bude také zajišťování čistoty a pořádku v prostorách prodejny, poskytování podpory při řešení problémů zákazníků a denně doplňovat kávu, kávovary i příslušenství.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme skvělé finanční ohodnocení s bonusy. Práce v příjemném a inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti. Je zde příležitost pro osobní a profesní rozvoj. Firemní i týmové akce a mnoho dalšího.

Informace o náboru

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Staňte se součástí jedné z nejrychleji rostoucí globální potravinářské značky a zároveň světově uznávané ikony v sektoru kávy. Navíc segment B2B v České republice roste nejrychleji v celosvětovém porovnání. Dnes je společnost Nespresso, se sídlem ve švýcarském Lausanne, zastoupena v 64 zemích a má více než 12 000 zaměstnanců.

Nespresso podporuje kariérní rozvoj svých zaměstnanců včetně mezinárodní a meziooborové mobility v prostředí, kde výsledky jednotlivců ovlivňují výsledky společnosti.

Hledáte-li práci s nádechem elegance, staňte se ambasadory prémiové kávové značky a spolu s námi nabízejte skvělý požitek z kávy Nespresso!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideální kandidát by měl mít skvělé komunikační a vyjednávací dovednosti, zdvořilé vystupování a proaktivní přístup k zákazníkovi. Důležitým požadavkem je anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1) a časová flexibilita (práce na směny i o víkendy). Pozice je vhodná i pro absolventy. Zkušenosti s prodejem prémiové značky výhodou. Tato pozice je pro milovníky kávy, kdo se v tomto směru chce pohybovat a rozvíjet!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3805471  Datum zveřejnění: 7.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy