Administratívna asistentka

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Administrativní podpora cca 4-5 právníků, příprava psané korespondence (e-maily, dopisy) a telefonická komunikace, příprava, kontrola a úprava dokumentů, korektura textů, plánování schůzek a služebních cest, komunikace s klienty a ostatními CC odděleními či kancelářemi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme další vzdělávání a osobní rozvoj, práci v centru Prahy v příjemných kancelářských prostorách, užití anglického jazyka, odpovídající mzdové podmínky (kvartální bonusový systém), pravidelné teambuildingové aktivity, smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Pražská pobočka advokátní kanceláře

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme aktivní a zodpovědný přístup k práci, dobrou znalost anglického a výbornou znalost českého jazyka, velmi dobrou znalost práce s MS Office (MS Word, Excel, PowerPoint), psaní všemi deseti výhodou ne nutností, flexibilita, odolnost vůči stresu, dobré komunikační dovednosti, zkušenost alespoň 6 měsíců na podobné administrativní pozici výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3823720  Datum zveřejnění: 2.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 30 000 Kč/měsíc