Asistent/ka do advokátní kanceláře

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Organizační a administrativní podpora seniorním advokátům, kteří jsou součástí vedení advokátní kanceláře (partneři), příprava materiálů, prezentací a korespondence,
příprava, správa a úprava dokumentů, zpracovávání změn do dokumentů a jejich formátování, kontrola dokumentů – gramatické chyby, překlepy, komunikace s klienty, soudy, notáři a dalšími úřady, příprava podkladů pro jednání a koordinace jednání,
práce s datovou schránkou a dalšími interními systémy, kompletní organizace a zajištění služebních cest (letenky, ubytování, víza, atd.), dále Vás čeká úzká spolupráce s ostatními asistentkami a dalšími odděleními ve firmě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí mezinárodní advokátní kanceláře, profesionální a přátelské prostředí, finanční ohodnocení dle zkušeností a zajímavé benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny sick days, 2 dny personal leave, stravenky 110 Kč/den, Multisport a/ nebo Multipass karta, firemní akce, aj.).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Globální advokátní kancelář v tuto chvíli hledá šikovnou a milou kolegyni (kolegu).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Minimálně ukončené středoškolské vzdělání, výbornou znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem, výbornou znalost práce na PC, zejména aktivní používání Word, Excel, Powerpoint a Outlook, ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat, pozitivní a aktivní přístup k práci, schopnost pracovat samostatně, zároveň však i v týmu, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu, předchozí praxe na podobné pozici vítána.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3884339  Datum zveřejnění: 3.3.2020