Specialista zákaznického servisu

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete komunikovat se zákazníky a obchodními poradci jak v anglickém, tak českém jazyce. Budete zodpovídat dotazy klientů (telefonicky a e-mailem), poskytovat informace o produktech a spolupracovat s ostatními odděleními na různých projektech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme týmovou podporu, stravenky, možnost osobního růstu, příjemný kolektiv, sick days, 25 dní dovolené, sleva na výrobky, flexibilní pracovní doba, home office a další.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost je celosvětově známa značka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máte komunikativní úroveň anglického jazyka, ovládáte dobře MS Office a jste pro-zákaznicky orientovaná osobnost a organizačně zdatná? V tom případě jste tím správným kandidátem/kou. Hledáme komunikativní, pečlivou, proaktivní osobu se zájmem o různorodou práci a ochotou učit se nové věci. Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3884379  Datum zveřejnění: 7.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc