Shop assistant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Tuchoměřice, Outlet, Tuchoměřice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za komunikaci se zákazníky, merchandising prodejny, zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu, prodej produktů. Nedílnou součástí je poradenství zákazníkům ve výběru módních bot a doplňků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné luxusní značce. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, produkty zdarma, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení, bonusy a možnost si individuálně naplánovat směny.

Informace o náboru

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Budete pracovat u luxusní italské značky, která se proslavila botami, které takřka nosí svět. Značka, která za 100 let se prosadila ve světě módy jako symbol elegance, pohodlí a netradičního designu a materiálů. Značka ale nezůstala jen u bot. Kabelky, pánské aktovky, brýle, kosmetika, šperky je jen malá ukázka toho, co tato luxusní značka umí svým zákazníkům nabídnout.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít zkušenost s prodejem obuvi, být komunikativní, mít radost pracovat s módou. Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní a umět profesionálně vystupovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3885305  Datum zveřejnění: 4.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc