Procesní inženýr - PFMEA

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Planá nad Lužnicí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba, udržování a aktualizace PFMEA probíhajících a zahajovaných projektů
• Sledování nových trendů v této oblasti a implementace změn do stávajících procesů
• Zvyšování znalostí v oblasti PFMEA a VDA 6.3 v pracovním týmu
Pravidelné reporty a kontroly procesů v souvislosti v PFMEA
• Příprava a aktualizace vnitřních PFMEA předpisů
• Správa projektů PFMEA
• Plánování PFMEA analýz a revizí – pravidelné zapracování
reklamací do PFMEA a její aktualizace při změně procesů
• Spolupráce s firemním PFMEA týmem technologických procesů
• Návrhy opatření ke snížení scrap kusů na jednotlivých výrobních procesech

Požadujeme/We require

• Pracovní zkušenosti v automotive min. 2 roky
• 1-2 roky na obdobné pozici, ideálně automotive
• Orientace v PFMEA softwaru (QSYS FMEA od SIEMENS)
• Znalost procesní FMEA a certifikace či osvědčení o absolvování kurzu/moderace FMEA
• Aktivní řidič

Nabízíme/We offer

• Práce s moderními technologiemi pro výrobu automobilních interiérů
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Bezpečné a moderní pracovní prostředí
• Efektivní systém školení a rozvoje
• Dotované závodní stravování
• 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona
• Věrnostní bonus
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, dovolená více než 5 týdnů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost je předním světovým dodavatelem přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzolí do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - Pokročilý
Kontrola kvality - Expert

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3888765  Datum zveřejnění: 9.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc