CAD Designer (CATIA)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
možné ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsícmzda podle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CAD designér/-ka je zodpovědný/-ná za design výrobku. Připravuje CAD data v Softwaru Catia V5 dle požadavků. Analyzuje design výrobku (návrh designu či jeho modifikace) z hlediska vhodné konstrukce k výrobním technologiím a výsledky předává k dalšímu zpracování.

Co Vás čeká a nemine?
* tvorba a modifikace designu dílů
* vyhotovení výkresové dokumentace
* tvorba a zadání výrobních a kontrolních přípravků v datové podobě
* tvorba 3D měřících modelů pro 3D měřící zařízení
* správa, zabezpečení a analýza CAD dat
* spolupráce s vedoucím projektu, komunikace se zákazníky a sub-dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve významné výrobní společnosti
* nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, Home Office, Sick-days, 13. a 14. plat, příspěvky na penzijní a životní pojištění, volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.)
* možnost vzdělávání a profesního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní společností, zaměřující se na výrobu skel pro automobily a další dopravní prostředky. S historií sahající až do 20. let 20. století tvoří stabilní tým, který se podílí na výrobě těch nejlepších komponentů, které zákazník nalezne ve svém automobilu. Vyrábí veškeré typy automobilových skel: čelní, zadní, boční skla, skleněné střechy, systémy „ready-to-assembly“ (fixační systémy), funkční systémy s vysokou přidanou hodnotou (antény, dešťové senzory nebo senzory světla) a speciálními charakteristikami (tepelný a akustický komfort). Vyrábí kompletní škálu automobilových skel pro OEM zákazníky (výroba originálních dílů) a pro trh ARG (náhradní skla pro automobilový průmysl). Jejich týmy AVO (operace s přidanou hodnotou), dodávají jeden či více komponentů na autoskla OEM (úchyty, antény, dešťové senzory….), zatímco aktivity ARG (trh náhradních dílů) zajišťují výrobu pro servisní společnosti.
Mezi zákazníky patří např. koncern VW, BMW, TPCA, PSA, Ford či Mercedes. Díky práci obchodníků, vývojových inženýrů, specialistů na kvalitu a mnoha dalších technických specialistů i zkušených zaměstnanců ve výrobě neustále posiluje postavení společnostina trhu autoskel a stává se stále stabilnější společností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

CATIA - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ/SŠ technického směru
* výborné technické myšlení
* aktivní znalost SW CATIA V5 podmínkou
* 3D prostorovou představivost
* aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
* řidičské oprávnění sk. B
* komunikativnost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce, organizační schopnosti, flexibilita, inovace, přesnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4004775  Datum zveřejnění: 26.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc