Kvality inženýr

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Tábor, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsícKromě skvělého finančního ohodnocení se také můžete těšit na bonusy + 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zákaznická kvalita, Interiérové díly, Zabezpečení vzorkovaní, změn a reklamace

• Komunikace se zákazníkem – řešení vzorkování, PPAP nahrávaní dokumentace na portál
• Řešení změn v procesech
• Zodpovědnost za kontrolní plán a instrukce
• Zodpovědnost za katalog vad
• Spolupráce z ostatními QE na přípravě vzorkovaní
• Řešení reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Kromě skvělého finančního ohodnocení se také můžete těšit na bonusy + 13. plat
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Bezpečné a moderní pracovní prostředí
• Získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu
• Efektivní systém školení a rozvoje
• Dotované závodní stravování
• 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona
• Věrnostní bonus
• Příspěvek na volný čas ve formě flexi pasů
• Příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední světový dodavatel palubních a přístrojových desek, dveřních panelů a podlahových a stropních konzol pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4016117  Datum zveřejnění: 4.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc