Leader v zákaznické kvalitě

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Tábor, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/za 2 měsíce
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíčně Mzda se odvíjí dle zkušeností kandidáta. Kromě skvělého finančního ohodnocení se můžete těšit také na spoustu bonusů (věrnostní bonus, příspěvek na penzijní přípojištění, na závodní stravování, flexi-passy atd.)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?
• Vedení menšího týmu zákaznické kvality (7 lidí) – jejich leader (všichni jsou v zákaznické kvalitě)
• Komunikace se zákazníkem – řešení prioritních zákaznických reklamací a vzorkování
• Řešení změn v procesech (prioritně, řízení QE při řešení změn)
• Řešení zmetkovitosti na přiděleném projektu
• Možný karierní růst

Co musíte splňovat, abyste uspěli?
• Minimálně středoškolské vzdělání – nejlépe technického směru
• Praxe na pozici Quality Engineer podmínkou, zkušenost s interiérovými díly, nebo se společností Daimler velkou výhodou
• Velmi dobrá znalost Aj slovem i písmem, NJ velkou výhodou
• Znalost report 8D (metoda ke zlepšení kvality), PPAP, pFMEA výhodou, VDA 6.3, VDA 2, IATF
• Znalost Daimler portálu velkou výhodou
• Min. základy práce na PC, znalost balíčku MS Office
• Zkušenost s vedením týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžete očekávat na oplátku od společnosti?
• Kromě skvělého finančního ohodnocení se také můžete těšit na bonusy + 13. plat
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Bezpečné a moderní pracovní prostředí
• Získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu
• Efektivní systém školení a rozvoje
• Příspěvek na závodní stravování
• 25 dnů dovolené
• Věrnostní bonus za každý opracovaný rok
• Příspěvek na volný čas ve formě flexi pasů
• Příspěvek na penzijní připojištění

Co byste měli udělat nyní?
Pokud máte zájem se dozvědět více, neváhejte mou osobu kontaktovat či zašlete svůj životopis. Ráda s Vámi proberu pozici.
A i přesto, že Vás zrovna tato nabídka nezaujala nebo se poohlížíte po jiných možnostech. Napište či zavolejte! Věřím, že najdeme to, co by Vás mohlo okouzlit!

PS: Jestliže znáte někoho v okolí, který by se na tuto pozici hodil, prosím doporučte nám ho! Přece jenom, kdo by si nechal ujít finanční odměnu od naší společnosti za doporučení a umístění kandidáta. Vždyť Vy sami byste jim pomohli změnit k lepšímu jejich život. Tak neváhejte a představte nám ho!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost zaměřená na plastové díly pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

automotive

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4037902  Datum zveřejnění: 24.2.2021