AR, AP účetní support

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současnosti hledáme kandidáty na různé pracovní pozice v oblasti účetnictví a financí v Praze.

Pokud Vás láká multikulturní prostředí prestižní mezinárodní korporátní společnosti se sídlem v moderních kancelářích na metru a možnost získat skvělé zkušenosti a motivující finanční ohodnocení, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení!

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 30-40 hodin týdně, práce z Home-office nebo z kanceláře
* Krátkodobý projekt i dlohodobá spolupráce
* MS Office, Anglický jazyk (B2+)
* Asministrativní podpora učetního oddělení, správa přijatých faktur a plateb, zpracování vydaných faktur
* Předchozí zkušenost v administrativě, financích či zákaznickém servisu vítána

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Práce na zkrácený či plný úvazek 30 - 40h týdně. Dočasně home-office, následně kombinace práce z domu a z kanceláře.

Dostanete možnost připojit se ke známé mezinárodní společnosti s nádhernými moderními kancelářemi v centru Prahy a rodinnou atmosférou v korporátním prostředí. Skvělý start kariéry v účetnictví a financích, v nichž se dostanete možnost nadále rozvíjet.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4074579  Datum zveřejnění: 4.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 150 Kč/hod.