Montér / Vedoucí montáží

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se podílet na projektech automatizace výroby a přinést svoje know-how do týmu zkušených kolegů? Pak je toto tvá příležitost.
Náš klient hledá nového kolegu, který pomůže s vedením a organizováním teamu montérů.
Společnost je otevřená i juniorným uchazečem, který by byly ochotný, po zaučení, vykonávat tuto funkci.

• Spolupráce na montáži zařízení
• Po zaučení vedení a organizace externí elektro-montážní skupiny
• Zajištění potřebného elektro montážního materiálu na zakázku
• Konfigurace měřicích přístrojů, frekvenčních měničů, atp.
• Signálové testy a oživení zařízení ve spolupráci s programátorem řídicího systému
• Komunikace s projektovým týmem, dodavateli i zákazníky společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Rozmanitou a tvůrčí práci na zajímavých projektech automatizace
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Řadu benefitů - příspěvek na penzijní/životní pojištění, placené případné přesčasy/náhradní volno, kvartální systém odměňování, Multisport karta, stravenkový paušál, 3 dny volna navíc, firemní notebook a telefon
• Neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si
• Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
• Zázemí stabilní společnosti s 30ti letou historií
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Možnost nástupu ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je moderní společnost v oblasti průmyslové automatizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání elektrotechnického směru
• Platná vyhláška č. 50 min. §8
• Především oceníme, pokud umíte pracovat „hlavou i rukama“ – obor Vás baví, nad věcmi přemýšlíte a hledáte nejlepší řešení
• Znalost projektové dokumentace
• Organizační a komunikační schopnosti
• Znalost řídicích systémů a prvků MaR výhodou
• Schopnost týmové práce
• Aktivní řidič
• Ochota cestovat po projektech v rámci ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4109507  Datum zveřejnění: 23.6.2021