Recruitment consultant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Olivova 4, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
červenec 2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?
Hledáme komunikativního člověka, který má již zkušenosti s náborem nebo se právě o oblast recruitmentu zajímá. Ideální kandidát by měl mít obchodního ducha a znalost angličtiny na pokročilé úrovni. Na základě předešlých zkušeností je možné získat seniornější pozici v týmu.

Co bude Vaší náplní práce?
Naši konzultanti jsou rozděleni do několika divizí na základě specializace. Úspěšný kandidát by měl na starost vyhledávání ideálních kandidátů na otevřené pozice našich klientů a akvizici nových zakázek s klienty. Na této roli budete mít odpovědnost za kompletní zastřešení celého procesu od vyhledávání, prvotního kontaktu, následného pohovoru a managementu výběrového řízení. Jednotlivé týmy mají také na starost vzájemnou spolupráci na klientských zakázkách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to nabídneme my?
Můžeme Vám nabídnout stabilní prostředí mezinárodní společnosti se zajímavým platovým ohodnocením, které se odvíjí od Vašich zkušeností a Vaší úspěšnosti. Společně s dalšími benefity získáte také 5 týdnů dovolené, sick days, hrazené jazykové kurzy, Multisport kartu a mnoho cenných zkušeností. Po skončení zkušební doby nabízíme dva dny v týdnu možnost práce z domova.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

O společnosti
Hays je mezinárodní personálně poradenskou společností s vedoucí pozicí na trhu s více než 20 lety zkušeností v Česku. Zaměstnává přes 9 000 specialistů po celém světě. Zabýváme se nejen náborem středního a top managementu, ale také Executive Searchem, platovými průzkumy na míru, školení na míru pro naše klienty, IT Contracting, Temporary a podobně. V České republice působíme v kancelářích v Praze a v Brně a momentálně hledáme posilu do našeho pražského týmu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Blechová
E-mail: poslat životopis
ID: 4112284  Datum zveřejnění: 2.8.2021