Recruiter - Junior HR position

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Olivova 4, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• aktivní komunikace a budování vztahů s kandidáty
• vyhledávání kandidátů,
• pohovory s kandidáty,
• práce s databází, LinkedIn, Headhunting
• inzerce
• prezentace naší společnosti na sociálních sítích
• aktivní support consultanta

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžeme ti nabídnout stabilní prostředí mezinárodní společnosti se zajímavým platovým ohodnocením, které se odvíjí od tvých zkušeností a úspěšnosti. Společně s dalšími benefity získáte také 5 týdnů dovolené, sick days, hrazené jazykové kurzy, po zkušební dobe
2 dny v týdnu home-office, Multisport kartu a mnoho cenných zkušeností.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hays je mezinárodní personálně poradenská společnost, která je jedničkou na trhu. Zabýváme se nejen náborem středního a top managementu, ale také Executive Searchem, platovými průzkumy na míru, školení na míru pro naše klienty, IT Contracting a Temporary atp.
Nábor řešíme po celé České republice i na Slovensku. Pro naši firmu je každý kolega velmi důležitý, proto věnujeme hodně času školení a rozvoji našich zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

V naší společnosti se specializujeme na nábor v různých oborech a klademe velký důraz na zaškolení nových kolegů. Nemusíte se tedy bát, že byste práci nezvládali. Hledáme komunikativního člověka, který se zajímá o oblast HR a chce v ní získat nové zkušenosti. Dalším předpokladem je komunikativní znalost angličtiny a zájem o týmovou práci. Zkušenost s náborem není nutná, ale může být výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4127597  Datum zveřejnění: 14.9.2021