Recepční v advokátní kanceláři

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
srpen-září 2019
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsícnástupní mzda 23000,- , po zkušební době navýšení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•Vedení chodu recepce
•Udržování příjemného a profesionálního prostředí společnosti
•Organizace a plánování schůzek
•Administrativně organizační úkoly pro jednotlivá oddělení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

•Odpovídající platové ohodnocení
•Moderní pracovní prostředí na Praze 1
•Stravenkový tarif
•Příspěvek na telefon
•Přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Společnost byla založena v roce 2015 dlouholetými spolupracovníky , kteří před založením společné kanceláře déle než 15 let spolupracovali v rámci jednoho týmu na poskytování právních služeb významným českým i zahraničním klientům.

Zaměřujeme se především na korporátní klientelu a naší filozofií je pečovat ve všech právních oblastech o své klienty a poskytovat jim kompletní právní servis, který potřebují.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•Ukončené SŠ vzdělání
•Praxe na obdobné pozici 1 rok výhodou
•Anglický jazyk mírně pokročilý, český jazyk rodilý mluvčí
•Znalost práce na PC (MS Office)
•Profesionální vystupování
• Organizační a komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4127942  Datum zveřejnění: 24.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc