Project Manager in Automotive Lighting

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odpovídá za:
• vedení vývojových projektů
• vedení projektového týmu
• přímá komunikace a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníkem.
• koordinace změnového řízení
• komunikace s dodavateli v technických záležitostech
• realizace projektu včetně řízení nákladů, dodržování rozpočtu a dosažení projektových cílů (ziskovost, kvalita, stabilita a spolehlivost výrobního procesu před předáním do série).
• plánování a kontrola projektu, tvorba časových plánů, prezentací.
• koordinace toku informací, vzájemné spolupráce v projektovém týmu.
• reportování vývoje projektu.
• podporuje náběh nových výrobků do ukončení fáze Job#1+90
• ke všem činnostem spojených s náběhem výrobku zajišťuje ve spolupráci s ostatními útvary potřebnou / požadovanou dokumentaci

Má pravomoc:
• v technických záležitostech jednat se zákazníkem samostatně;
• v technických záležitostech jednat s dodavateli samostatně.

Při výkonu činností se řídí platnými vnitřními předpisy společnosti.

Požadavky:
- VŠ vzdělání technické (popř. SŠ s odpovídajícími zkušenostmi).
- min. 2 roky praxe v automobilovém průmyslu v rámci projektového řízení.
- znalost AJ slovem a písmem, znalost NJ výhodou.
- znalost projektového řízení (systémů/procesů/nástrojů/metod).
- obchodní a finanční znalosti.
- technické znalosti v rámci vývoje produktu, výrobních procesů/technologií.
- zkušenosti v oblasti kvality.
- zkušenosti s kalkulacemi cenových nákladů.
- velmi dobré komunikační dovednosti (přímé jednání se zákazníky a dodavateli).
- PC znalosti MS Office, MS Projekt.
- schopnost vedení týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• flexible working hours
• partially remote work
• 5 weeks holiday
• background of a strong and stable company
• professional growth

Informace o náboru

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Development & engineering company operating in field of vehicle exterior lighting, mainly focused on development and design of exterior lighting products for the world’s premium car makers

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika, strojírenství, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

Project Manager, Program Manager

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4129474  Datum zveřejnění: 10.8.2021