Dispečer - Pracovník help desku

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- aplikační, technická a školící podpora stávajících zákazníků
- evidence požadavků (telefonické konzultace, email, Helpdesk)
- vlastní zpracování a dohled nad vyřešením požadavků
- dálkový servis (RDP, TeamViewer, apod.)
- aktivní spolupráce s vývojovým, testovacím a obchodním oddělením
- systém je provozován na MS SQL Server (2012-2019) + MS Windows (7,8,10)

Požadavky:
- SŠ technického směru (elektronik, IT, apod.)
- velmi dobrá znalost operačních systémů Windows (7 - 10)
- základní znalost MS SQL Server (2012 - 2019)
- základní znalost jazyka SQL
- komunikační a prezentační dovednosti
- samostatnost a odolnost proti stresu
- orientace na řešení problémů

Výhodou:
- zkušenost ze zákaznické linky v oblasti IT

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nejde o směnný provoz
- zajímavá a různorodá práce v oblasti IT
- práce s novým produktem společnosti
- možnost rychlého odborného růstu
- mladý a odborně zdatný tým
- příspěvek na jídlo

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská softwarová společnost zaměřená na vývoj aplikací a služeb pro všechny druhy stravovacích provozů a provozy poskytující ubytovací služby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4143339  Datum zveřejnění: 17.8.2021