Vedoucí technické přípravy výroby

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/za 2 měsíce
Mzdové podmínky (brutto)
od 70 000 Kč/měsíčně a výše (dle seniority) + zaměstnanecké benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedete a řídíte skupinu technologů pro oblasti vstřikování plastů a montážních linek – evidujete a rozdělujete úkoly dle aktuálních priorit (série i nové projekty)
• provádíte hodnocení podřízených pracovníků, stanovujete rozvojové cíle
• zodpovídáte za změnové řízení
• koordinujete stanovování norem, výrobních postupů a parametrů pro výrobu, zodpovídáte za výrobní dokumentaci za svěřené oddělení
• koordinujete analýzy vad a realizaci nápravných opatření
• se svým týmem zajišťujete technické požadavky výroby
• ve spolupráci s útvarem logistiky plánujete technologické zkoušky na strojích a zařízeních
• spolupracujete při zavádění nových výrob na závod
• příprava podkladů pro investice do nových technologií
• vedete FMEA tým, jste zodpovědný za průběh FMEA v sérii
• navrhujete akční plány a podílíte se na jejich plnění, podporujete průběžné zlepšování
• podílíte se na výrobě automobilových dílů pro prémiové značky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti
• moderní pracovní prostředí
• ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
• zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, dotované stravování, příspěvek na masáže, vstupenky na divadelní představení, zaměstnanecký program u mobilního operátora, dětské tábory, kulturní, společenské a sportovní akce, 13.a 14. plat, projektové bonusy...)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost působící v automotive prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4187363  Datum zveřejnění: 21.10.2021