Konstruktér - strojírenství

HB KRAKO s.r.o.

Místo práce
Na Aleji 570, Hrušky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce v přátelské neformální atmosféře a fajn kolektiv konstrukčního týmu.
- Možnost podílet se na nových projektech v rámci výroby - zakázková výroba, čili pestrá práce.
- Různá interní školení a firemní akce, snažíme se neustále se rozvíjet a pracovat na sobě.
- Budete vytvářet 2D i 3D modely a výkresovou dokumentaci pro výrobu v programech SolidWorks a Inventor.
- Budete připravovat podklady pro oddělení nákupu a obchodu.
- Budete také fungovat do určité míry jako technická podpora výroby.
- Budete pracovat v PDM systému a ERP systému.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Snažíme se k lidem přistupovat individuálně a mít u nás přátelské prostředí s otevřenou komunikací, kde každý může sdělit svůj názor a přijít s novým nápadem.
- Otevřenost a transparentnost.
- Příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv, kde táhneme za jeden provaz jako jeden tým a o věcech diskutujeme.
- Na mzdě se dohodneme až podle Vašich zkušeností a znalostí, ale věříme, že pokud si vzájemně padneme do oka, určitě se dohodneme i na odpovídající odměně.
- Najde se u nás i nějaký ten benefit - zvýhodněné zaměstnanecké tarify, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dotované kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění apod.
- Zajímavou práci v dynamickém prostředí firmy, která se pohybuje na mezinárodních trzích.
- Pestrou práci v mezinárodní společnosti, kde vyrábíme řešení šitá na míru našim zákazníkům.

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš životopis formou odpovědi na tento inzerát. Budeme Vás nejpozději do 2 týdnů kontaktovat, ale budeme se samozřejmě snažit tak učinit co nejdříve.

"Zasláním svého životopisu vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji společnosti HB KRAKO s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ a s nařízením GDPR. Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem zaměstnání, nejdéle na dobu 1 roku od jejich zaslání."

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SolidWorks - základy
Autodesk Inventor - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pozitivní přístup, týmového ducha a dobrou náladu.
- SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru.
- Technické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.
- Alespoň částečnou znalost anglického jazyka.
- Znalost konstruování ve 3D softwaru (Inventor nebo SolidWorks výhodou).
- Praxe v oblasti konstrukce velkou výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí mezinárodní skupiny Munters, předního světového výrobce zařízení sloužících k úpravě vzduchu a jeho teploty a vlhkosti. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme stále světovou jedničkou a dodáváme naše zařízení do mnoha průmyslových odvětví po celém světě (potravinářství, farmacie, datová centra, zemědělství a mnohé další). Nabízíme našim zaměstnancům moderní pracovní prostředí a především příjemnou přátelskou atmosféru. Na našich zaměstnancích nám záleží, právě díky nim se řadíme mezi světovou špičku ve svém oboru.

Na aleji 570
691 56 Hrušky

Kontakt

ID: 3888367  Datum zveřejnění: 9.3.2020