Personálny konzultant - junior

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Mostová 2, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
01.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacBonusové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administratívna podpora personálnych konzultantov
• denná telefonická a mailová komunikácia s kandidátmi (vysvetlenie pozície, predstavenie spoločnosti, príprava na pohovor u klienta)
• komunikácia na sociálnych sieťach
• konsolidácia a preklady dokumentov, komunikácia s notárskym úradom a úradným prekladateľom
• denný reporting v internej aplikácií, sumárny reporting na pravidelnej báze

• bonusové príplatky
• kreatívna a samostatná práca
• detailné zaškolenie
• otvorená a férová komunikácia
• flexibilná pracovná doba
• príjemný office v Starom Meste

V prípade Vášho záujmu nám, prosím, pošlite Váš životopis na [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spolupracujeme s poskytovateľmi zdravotníckej starostlivosti v Nemecku a Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, zdravotníctvo

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné pozície obsadzujeme na nemecky hovoriacom trhu. Nemecký jazyk na úrovni minimálne B2 je nutnosťou.
Maďarsky jazyk je výhodou.

• vynikajúce komunikačné zručnosti
• úprimnosť a otvorenosť
• skúsenosti s administratívnou prácou
• konzistentnosť
• precíznosť
• zodpovednosť

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3863076  Datum zveřejnění: 22.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac