Máte organizačný talent? Láka Vás práca v HR? Hľadáme práve Vás!

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Savoy Courtyard, Mostová 2, 811 02 Staré Mesto, Slovensko
Termín nástupu
dohodou, ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacBrutto fixná mzda + kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme motivovaného a všestranného kolegu/kolegyňu. Preferujeme dynamickú a zároveň štruktúrovanú osobnosť, ktorá rozumie prioritám a je schopná organizovať si vlastnú agendu:

• podpora tímu konzultantov, organizovanie callov, koordinácia pracovnej agendy

• administratívna podpora náborového procesu: vytváranie zmlúv a objednávok, distribúcia faktúr, preklad jednoduchých dokumentov na základe predlôh, kompletizácia dokumentov, úprava podkladov kandidátov

• komunikácia na sociálnych sieťach, telefonicky a mailom, poskytovanie informácií, selekcia, vytváranie ďalších termínov

• administratívna podpora chodu kancelárie: zodpovednosť za správu spisov, konsolidácia a zakladanie dokumentov, komunikácia s partnermi (napr. notársky úrad, súdny prekladateľ, jazykové školy atď.), poštová agenda a ďalšie aktivity

• vyhľadávanie informácií, vytváranie databáz, príprava reportov

• rozposielanie mailov podľa pridelenej agendy

• komunikácia s kandidátom pred pohovorom a nástupom do zamestnania

• asistencia s konsolidáciou dokumentov potrebných na pohovor a nástup do zamestnania

V našej práci kladieme dôraz na vysoký štandard poskytovaných služieb a komunikácie. Pre každú časť Vašej agendy Vám poskytneme proces a detailne Vás zaškolíme tak, aby ste boli vo svojej práci úspešný/á a mohli sa ďalej rozvíjať.

Ponúkame bonusové príplatky, stravné lístky v maximálnej výške zákonnej hodnoty, jazykové kurzy preplácené zamestnávateľom, darček pri pracovnom výročí, firemný telefón aj na súkromné účely, nápoje na pracovisku. Firemným benefitom sú tiež masáže na pracovisku.
Pracujeme v priateľskej a uvoľnenej atmosfére na výbornej adrese v Starom Meste. Príležitostne ponúkame aj možnosť práce z domu. V kancelárii sa o našu psychohygienu stará Jack Russel (ak práve nespí :)). Začiatok a koniec 8,5 hod. pracovnej doby je možné upraviť podľa individuálnej preferencie.

Vaša agenda umožňuje veľký priestor na sebarealizáciu, kreativitu, prinášanie vlastných návrhov a riešení. Interne komunikujeme otvorene a férovo, obhajujeme liberálne hodnoty a oceňujeme samostatné uvažovanie. Riadime sa heslom „Kvalita a precíznosť je dôležitejšia ako rýchlosť.“ Ako spoločnosť rýchlo rastieme a rovnako môžete aj Vy.

Naša denná agenda so sebou prináša neštandardné požiadavky, nové výzvy, príležitosti na učenie sa a kreatívne riešenia. Z neznámeho nemáme strach a stres. Naopak, tešíme sa, že máme možnosť spoznať niečo nové.

V prípade záujmu nám, prosím, pošli životopis na [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky pracovnej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Interný zamestnanec spoločnosti HCMS s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment, ekonomické, pracovná psychológia, iné

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné pozície obsadzujeme na nemecky hovoriacom trhu. Nemecký jazyk na úrovni približne A2 je nutnosťou.
Výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti z personálnej agentúry.

Hľadáme zrelú, proaktívnu a spoľahlivú posilu, ktorá má business uvažovanie. Rozumie dôležitosti internej komunikácie a tímovej práci, vie sa poradiť aj diskutovať.
Pri komunikácii s klientom ju teší možnosť využiť svoj reprezentatívny verbálny aj písomný prejav a kladie dôraz na customer experience. Pri práci s dokumentmi uplatní svoj cit pre detail a zmysel pre poriadok.

Hľadáme niekoho, kto pochopil, že svedomitosť, dôslednosť a precíznosť sa v konečnom dôsledku vždy vyplatí a vedie k úspechu.

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4077079  Datum zveřejnění: 6.11.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac