Можливість для людей з України

Samostatný stavebný projektant

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Savoy Courtyard, Mostová 2, 811 02 Staré Mesto, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 700 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a bude upresnená pri pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca na projekcii stavebnej časti fotovoltických elektrární a iných obnoviteľných zdrojov energie.

• Analýza projektu (stavebná realizovateľnosť, doprava, umiestnenie, layout, určenie stavebných postupov).
• Realizácia návrhov PV projektov.
• Návrh plánov v 3D modeloch.
• Analýza variantov prevedenia solárnych elektrární.
• Stanovenie úloh podľa profesií, tvorba zadaní.
• Návrh celkového ako aj konkrétnych dielčích technických riešení.
• Práca v 3D.
• Koordináciu projekčného tímu a profesií.
• Technické jednania so zákazníkom, projektantmi, dodávateľmi a výrobou.
• Tvorba a kompletizácia dokumentácie.
• Príprava všetkých stupňov projektovej dokumentácie (riešenie, projekt pre stavebné konanie, realizačný projekt, projekt skutočného vyhotovenia).
• Príprava rozpočtu, výkaz/výmer, plány činností s ohľadom na dostupné kapacity, definovať úlohy a kontrolovať ich plnenie podľa stupňa PD.
• Príprava tendrovej dokumentácie.

Pre projekty v SR:

• Inžiniering vrátane:
o Príprava PD pre stavebné konanie
o Vybavovanie stavebných a iných povolení
o Komunikácia s príslušnými úradmi

Pre medzinárodné projekty:

• Príprava PD ako zadanie pre lokálny projekčný team s cieľom naturalizácie.
• Oponentúry technických riešení – organizácia a zúčastňovanie sa iných oponentúr

- moderná kancelária v reprezentačných priestoroch v Starom Meste
- odmena za výkon – raz ročne získate bonus, ktorý závisí od splnenia firemných a Vašich individuálnych cieľov
- 250 € kredit na čokoľvek každý rok – napr. jazykový kurz, MultiSport karta
- darček pri pracovnom výročí
- bohaté možnosti pre Váš osobný rozvoj a odborné vzdelávanie sa
- firemný telefón aj na súkromné účely
- nápoje na pracovisku
- maximálna zákonná výška stravného

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite Váš životopis na [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky pracovnej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá Project Developmentom, poradenstvom a výstavbou v segmente obnoviteľných zdrojov energie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Počet rokov praxe

5

• Platný doklad autorizovaného architekta alebo stavebného inžiniera
• AUTOCAD
• Projektovanie v 3D
• MS Office
• PV Case (AUTOCAD nadstavba) vítaný
• GIS systémy vítané
• maďarský jazyk vítaný

• Ochota cestovať v malej miere, najmä SR

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4432157  Datum zveřejnění: 25.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac