Turnusová ponuka: zdravotná sestra/asistentka, Dolné Rakúsko

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Niederösterreich, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Od 2 500 EUR/mesiac13. a 14. plat, ubytovanie hradené zamestnávateľom, možnosť zníženia základu dane o cestovné výdavky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o klientov na pozícii Diplomierte Gesundheits- und Krankenpfleger/in alebo Pflegeassistent/in v moderne vybavenom zariadení pre seniorov rodinného typu na rakúskom vidieku, len 2 hodiny od Bratislavy. Rezidencia bola v roku 2019 ocenená 3. miestom v rakúskej celonárodnej súťaži inovácií.
V prípade potreby asistujeme všetkým našim kandidátom pri získaní úradného uznania vzdelania.

- plný pracovný úväzok alebo 75 % úväzok
- rakúska pracovná zmluva, zamestnanecký pomer

>> Príplatky za nočné zmeny, prácu cez víkend, štátne sviatky a náročnosť práce.

>> 13. a 14. plat.

>> Možnosť skúšobného dňa.

>> Možnosť stravovania, bezplatné parkovanie, zabezpečené a hradené ubytovanie 15 min pešo od pracovného miesta.

>> Atraktívne pracovné prostredie na pokojnom vidieku.

>> Profesionálne pracovné prostredie, výborné technické vybavenie.

>> Možnosť nástupu od úrovne B1, v prípade záujmu zamestnávateľ preplatí jazykový kurz.

Radi Vám poradíme ohľadom procesu získania uznania vzdelania v Rakúsku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nadštandardné zariadenie pre seniorov v Dolnom Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre okamžitý nástup je potrebné rakúske uznanie vzdelania: Anerkennung - Gesundheits- und Krankenpfleger/in alebo Pflegeassistent/in.

V prípade, že zatiaľ nemáte úradné uznanie vzdelania, radi Vám pri jeho vybavovaní budeme na rakúskych úradoch asistovať.

Predpokladom je ukončené vzdelanie v zdravotníckom obore:
1) Vysokoškolské ošetrovateľstvo (Mgr. alebo Bc.)
2) Vyššie odborné vzdelanie (Bc. Diplomovaná všeobecná sestra)
3) Stredné odborné vzdelanie (všeobecná/zdravotná/detská/ženská sestra/zdravotnícky asistent/praktická sestra)

A

Nemecký jazyk.

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4448793  Datum zveřejnění: 20.10.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac