Zdravotná sestra v rehabilitačnom centre, Rakúsko

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
2 700 EUR/mesiac13. a 14. plat, príplatky, ubytovanie podľa potreby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o pacientov v špičkových rehabilitačných centrách v Rakúsku.
V prípade potreby asistujeme všetkým našim kandidátom pri procese úradného uznania vzdelania.

- plný alebo skrátený pracovný úväzok
- rakúska pracovná zmluva, zamestnanecký pomer

>> Minimálna hrubá nástupná mzda 2 700 € + príplatky + 13. a 14. plat.

>> Zaujímavá a rôznorodá náplň práce v modernom a inovatívnom prostredí, výborné technické vybavenie.

>> Flexibilné plánovanie pracovného času ako podpora konceptu Work-Life-Balance.

>> Možnosť využitia cenovo zvýhodneného služobného bytu.

>> Široká škála interného alebo externého ďalšieho vzdelávania - možnosť profesijného a osobnostného rastu.

>> Príspevok na dôchodkové sporenie - dodatočný penzijný fond.

Radi Vám poradíme ohľadom procesu získania uznania vzdelania v Rakúsku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nadštandardné rehabilitačné centrum v Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre okamžitý nástup je potrebné rakúske uznanie vzdelania.
V prípade, že zatiaľ nemáte úradné uznanie vzdelania, radi Vám pri jeho vybavovaní budeme na rakúskych úradoch asistovať.

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4468415  Datum zveřejnění: 1.12.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac