Zdravotná sestra, ortopedická klinika vo Viedni

HCMS s.r.o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP, dohodou
4 200 EUR/mesiac+ započítané predošlé odpracované roky, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klinika v centre Viedne ponúka vysokú úroveň služieb a odborných znalostí v oblasti reumatológie, osteológie a remobilizácie. Patrí medzi najväčšie kliniky ortopedickej chirurgie v Rakúsku. Svojim klientom poskytuje všestrannú starostlivosť na najvyššej úrovni prostredníctvom high-tech vybavenia a moderných anestetických postupov.

• minimálna garantovaná nástupná mzda: 3 400 € + započítané predošlé odpracované roky, dohodnutá mzda závisí od pracovných skúseností
• 13. a 14. plat
• možnosť čiastočného úväzku
• stravovanie za výhodné ceny
• asistencia s ubytovaním
• 6 týždňov dovolenky
• komplexný vzdelávací a školiaci program, vrátene interného školenia
• flexibilné plánovanie služieb
• výhodná poloha v centre Viedne s dobrou dopravnou dostupnosťou
• program starostlivosti o zdravie zamestnancov
• pre deti zamestnancov je k dispozícii škôlka a/alebo školská družina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre okamžitý nástup je potrebné rakúske uznanie vzdelania: Anerkennung - Gesundheits- und Krankenpfleger/in.

V prípade, že zatiaľ nemáte úradné uznanie vzdelania, radi Vám pri jeho získaní budeme na rakúskych úradoch asistovať.

Predpokladom je ukončené vzdelanie v zdravotníckom obore:
1) Vysokoškolské ošetrovateľstvo (Mgr. alebo Bc.)
2) Vyššie odborné vzdelanie (Bc. Diplomovaná všeobecná sestra)
3) Stredné odborné vzdelanie (všeobecná/zdravotná)

• schopnosť práce v tíme
• dobré komunikačné schopnosti, priateľskosť, empatia, proaktivita, angažovanosť, orientácia na citlivé poskytovanie služieb

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Kašprišinová
Tel.: +421918962869
E-mail: poslať životopis
ID: 4646923  Datum zveřejnění: 11.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 200 EUR/mesiac