Nákupca

HDO SK, s.r.o.

Miesto práce
Myjava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacZákladná mzda 1300 € / mesiac + ďalšie variabilné zložky mzdy (mesačné prémie, prémia za prítomnosť). Hrubá mzda vrátane všetkých zložiek mzdy sa pohybuje okolo 1600 €. Konečná výška mzdy bude závisieť od skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie úloh v oblasti nákupu
- nákup priameho materiálu a služieb vo výrobe
- komunikácia s dodávateľmi, hodnotenie dodávateľov
- vystavovanie objednávok, kontrola faktúr, riešenie reklamácii
- kooperácia s internými oddeleniami

- jednorazový nástupný bonus 300€ ( nárok po 4 mesiacoch trvania pracovného pomeru)
- stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate všetky požiadavky, zašlite prosím Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícií nákupcu vo výrobnom závode
podmienkou
- znalosť nemeckého jazyka podmienkou (denná
komunikácia so zahraničím)
- znalosť SAP podmienkou
- komunikačné schopnosti, schopnosť
vyjednávať
- logické myslenie
- samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu

Vedúca firma na trhu pre dekoratívny povrch v oblasti zinkových odliatkov, dodávateľ pre automobilový a sanitárny priemysel.
Ako strojárenská firma sa zaoberáme odlievaním kovov – zlievareň, kovoobrábaním, mechanickým opracovaním kovov, brúsením / leštením kovov, povrchovou úpravou kovov – galvanika.
Absolútna trhová orientácia, najvyššia kvalita produktov a ovládanie technických procesov sú zárukou nášho úspechu, ktorý chceme naďalej budovať.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3504357  Datum zveřejnění: 4.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac