Upratovačka

HDO SK, s.r.o.

Miesto práce
Myjava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
-základná zložka mzdy je 2,98€ brutto/hod.( po 3 mesiacoch 3,14€ brutto/hod.)+ mesačné prémie +prémia za prítomnosť + odmeny.Po 3 mesiacoch sa hrubá mzda vrátane všetkých zložiek mzdy orientačne môže pohybovať okolo 754€ brutto/ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-upratovanie výrobných priestorov, sociálnych zariadení a kancelárií

-jednorazový nástupný bonus 300€ ( nárok po 7 mesiacoch trvania pracovného pomeru)
-stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- pracovné nasadenie
- jednozmenný pracovný režim

Vedúca firma na trhu pre dekoratívny povrch v oblasti zinkových odliatkov, dodávateľ pre automobilový a sanitárny priemysel.
Ako strojárenská firma sa zaoberáme odlievaním kovov – zlievareň, kovoobrábaním, mechanickým opracovaním kovov, brúsením / leštením kovov, povrchovou úpravou kovov – galvanika.
Absolútna trhová orientácia, najvyššia kvalita produktov a ovládanie technických procesov sú zárukou nášho úspechu, ktorý chceme naďalej budovať.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3814655  Datum zveřejnění: 20.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -základná zložka mzdy je 2,98€ brutto/hod.( po 3 mesiacoch 3,14€ brutto/hod.)+ mesačné prémie +prémia za prítomnosť + odmeny.Po 3 mesiacoch sa hrubá mzda vrátane všetkých zložiek mzdy orientačne môže pohybovať okolo 754€ brutto/ mesačne.