Jak Vám poradíme?

Sale representative - Key account manager

HDTS, a.s.

USA, Kanada, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 5 000 EUR/mesiacMesačný plat pozostáva z fixnej zložky a variabilu podľa mzdového poriadku spoločnosti (v závislosti od výkonu a plnenia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedieť kvalifikovane zaprezentovať portfólio spoločnosti
- kontrahovanie OP (obchodných prípadov)
- podpora partnerov (USA/CAN) pre zabezpečenie obchodnej činnosti
- napomáhať realizácii kontrahovaných obchodných prípadov
- marketingová a obchodná podpora (web, dm...)
- nájdenie potenciálu a schopnosť kontrahovania (preukázateľné výsledky sú súčasť pred-pohovoru)
- spolutvorba a realizácia predajnej stratégie na cieľových trhoch (Európa / USA) s podporou obchodného a marketingového tímu
- komunikácia medzi kľúčovými zákazníkmi a interným tímom
- neustále vzdelávanie, rozvíjanie dobrej pracovnej kultúry, integrita
- schopnosť preberať zodpovednosť a pracovať proaktívne a aj samostatne

- vzdelávania
- po skúšobnej dobe k dispozícii firemné auto

Informácie o výberovom konaní

- druh pracovného pomeru: podľa dohody
- miesto výkonu práce: Bratislava/Stupava s tým, že práca vyžaduje cestovanie prevažne do USA, Kanady, v prípade potreby i iných krajín
- viac info na www.hockeydts.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- preukázateľné skúsenosti ako obchodný zástupca (výsledky)
- silné komunikačné a medziľudské schopnosti s nadaním pri budovaní vzťahov s profesionálmi všetkých organizačných úrovní (schopnosť jasne komunikovať a vyjednávať)
- organizačné schopnosti
- samostatnosť
- lojálnosť
- orientovanie sa v problematike hokeja, športu
- počítačové zručnosti (MS Word, Excel, PowerPoint)
- vítaná znalosť ruštiny (B2), nemčiny (B2)

Spoločnosť HDTS (Slovensko & Kanada & Rusko & Čína) sa zaoberá poskytovaním služieb a produktov pre vybudovanie hokejových diagnosticko-tréningových centier, pričom spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy či využíva integráciu produktov tretích strán. Riešenia spoločnosti HDTS sú aplikované v 18 krajinách sveta. Mimo hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné športy. Informácie o portfóliu www.hdtsgroup.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4202165  Datum zveřejnění: 12.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac