Technik údržby - elektro

Heat Transfer Systems, s.r.o.

Místo práce
Novosedly na Moravě, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* oprava a údržba strojů ve výrobě
* montáž nových výrobních linek a strojů
* spolupráce s výrobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
* příspěvek na sportovní aktivity
* závodní stravování
* 25 dní dovolené
* příspěvek na penzijní a životní pojištění
* příspěvek na dojíždění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* platná vyhláška 50, § 6 nebo vyšší
* znalost problematiky mechaniky, pneumatiky, hydrauliky, PLC
* zkušenosti v oblasti údržby strojů a zařízení
* znalost technické dokumentace, elektro schémat
* ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

HTS s.r.o. je součástí celosvětové skupiny HTS LU-VE Group a řídí se zásadami, které jsou zaměřené na budoucnost pomocí inovací, podávání měřitelných výkonů a kvalitativních výhod pro naše zákazníky, při současném dodržování základních ekologických zásad.

Zaměřujeme na navrhování a výrobu lamelových tepelných výměníků pro chladírenský průmysl a vzduchotechnik

Náš úspěch je založen na orientaci na zákazníka, flexibilitu, řešení na míru a kvalitu certifikovanou ISO.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3575601  Datum zveřejnění: 3.1.2022