Можливість для людей з України

HR Specialist

Hegelmann Group

Místo práce
Hořovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedna z největších dopravních a logistických společností v Evropě, Hegelmann Group hledá náboráře!

Hegelmann Group je mezinárodní dopravní a logistická společnost s více než 20 letou důvěrou zákazníků! Hegelmann Group působí v 19 zemích po celém světě a obsluhuje tisíce spokojených zákazníků a to je jen začátek!

Nabízíme:
• Oficiální zaměstnání v ČR;
• Asistence se všemi potřebnými dokumenty pro cizince (vízová podpora);
• Příležitost začít kariéru od začátku i bez zkušenosti;
• Komplexní školení;
• Firemní tarif s voláním (i soukromě) po celé Evropě
• Stravenky s příspěvkem zaměstnavatele 55 %
• Zvýhodněné podmínky Multisportu ;
• Systém benefitů;
• A také útulná kancelář 50 kilometrů od Prahy a přátelský tým!

Očekáváme:
• Znalost ruštiny, češtiny na úrovni В2;
• Pracovní zkušenosti v této oblasti budou výhodou;
• Řidičský průkaz skupiny B výhodou;
• Pozornost a koncentrace na úkolech;
• Touha získávat a rozšiřovat své znalosti;
• Сhuť začít kariéru ve společensky odpovědné firmě, která sleduje trendy a oceňuje nápady zaměstnanců!

Vaše úkoly:

* Nábor pro práci v logistické společnosti (nábor, volání, pohovory, nabídky práce);
* kompletní dokumentace, ověřování dokladů (udělování víz, pozvání, zaměstnání);
* vízová podpora ve všech fázích registrace, spolupráce s dopravními úřady a policií
* možná spolupráce s policií a Magistrátem

Vaše příležitost si vybudovat kariéru v mezinárodní společnosti!

Informace o náboru

Chcete se stát součástí Hegelmann tým? Přihlaste se na naše volné místo!
https://hegelmann.bitrix24site.ua/vacancyresponse/ RUS
https://hegelmann.bitrix24site.ua/crm_form_mcry5/ EN

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hegelmann Group is a family run business originating in Bruchsal, Germany. Since its founding in 1998, we expanded our company throughout Europe and North America. Over the years we were able to become a global player in the logistics industry and are able to provide services throughout a great amount of different sectors and industries.

Our philosophy “Striving for Excellence” reflects our core values and is deeply embedded into our DNA. We are driving innovation and progress and do everything we can to provide a wide range of logistic solutions. This way, our customers can always be on the pulse of the service.

Our company has a clearly defined mission that is giving our employees, our customers, and our suppliers a straightforward idea of what our companies purpose is. It focuses on the importance of our services and the desire to stay innovative across all our departments.
ID: 4423218  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc