Group Controller s češtinou a němčinou (m/ž/o)

Heinrich & Coll. Gesellschaft für Personalberatung mbH

Místo práce
Práce z domu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta − středně velkou společnost působící v průmyslu plastických hmot − hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici Group Controller.

Jedná se o nově vytvořenou pozici ve finančním oddělení.
• Střední rodinná firma s mezinárodní působností (Česko, Německo, Kanada, Tchaj-wan).
• 450 zaměstnanců.
• Plastové výrobky pro automobilový průmysl, spotřební zboží, obranu a zadavatele veřejných zakázek.

• Sestavování měsíčních uzávěrek, prognóz, rozpočtů a vytváření nástrojů pro dodržování nákladových cílů.
• Příprava podrobných relevantních analýz majetkové, finanční a výnosové situace.
• Odpovědnost za vývoj a optimalizaci controllingových procesů (na základě klíčových ukazatelů výkonnosti) a skupinového reportingu.
• Analýza /identifikace struktury zisku a rozlišení nákladů. Vytváření struktury ziskových středisek na bázi SAP.

Informace o náboru

Kontaktní osoba pro další informace: Cindy Ndungu .
Žádosti o pracovní pozici včetně informací o pracovní mobilitě a platových požadavcích zasílejte v němčině na e-mailovou adresu:

tel.: +49(0)3563 3484341
[email protected]
www.heinrich-personalberatung.com

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vynikající znalosti v oblasti controllingu.
• Odborné zkušenosti ve výrobním sektoru.
• Plynulá čeština a němčina. Angličtina na solidní konverzační úrovni.
• Velmi dobré uživatelské znalosti SAP a MS Office.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4430691  Datum zveřejnění: 22.9.2022