Čašníčka - Feleszolgálónö

Helmuth Weiner Gastbetriebe

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Casnik/casnicka, barman/barmanka - Obsluha hosti, predaj nápojov a malého obcerstvenia (Kiszolgálás)

Moznost ubytovania, k dispozicii je kuchynka na varenie.
Lakhatási Lehetóség

Prosime zaslat zivotopis s aktualnou fotografiou na uvedenu emailovu adresu. Ponúkame pracu na sezonu, na ziadost je mozne zmluvu predlzit na 1 rok.
Aktuális ónéletrajz fotoval email-re

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore nie je nevyhnutne, prax nutná, Gyakorlattal szükséges, német nyelvtudás

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

komunikativna, sympaticka, príjemné vystupovanie voci klientom

Nasa spolocnost poskytuje sluzby v oblasti ubytovania, prevadzkuje restauracie a bary. Nachadza sa v sportovej oblasti Ski Amade-Salzburg, vzdialenej 60 km od Salzburgu.
ID: 3431625  Datum zveřejnění: 2.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac