Stavbyvedoucí - mistr/mistrová - celá čr

HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
72, 592 21 Karlov, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty

Firma:HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o., IČ 27700810
Pracoviště:HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. - pracoviště Karlov, Karlov 72, 592 21 Škrdlovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-10
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: vedení staveb po celé ČR, organizace práce na stavbě, zajištění plynulého chodu staveb, dodržení termínů, rozpočtů a kvality staveb.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, nejlépe stavebního směru (dopravní stavby výhodou), zkušenosti s organizací práce na stavbě výhodou, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, řidičský průkaz sk. B, práce s PC.
Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, služební automobil, notebook, telefon, vzdělávací kurzy.
Životopisy zasílejte na pí Mokrou - [email protected], informace na tel.: 773 834 916.

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11721200738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou