Nákupčí - s NJ nebo AJ, ideální praxe z potravinářství

HILL International s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
assp
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 110 000 Kč/měsícNabízíme vám zodpovědnou pozici v mezinárodní společnosti, která je jedním z lídrů ve svém oboru. Vedle nadstandardního finančního ohodnocení firma nabízí k této pozici automobil k soukromému využití a další širokou škálu benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, kurzy Aj a Nj na pracovišti, penzijní připojištění) a stabilní prostředí mezinárodní společnosti s inovativními technologickými a procesními postupy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této zajímavé samostatné pozici budete mít zodpovědnost za obchodní vyjednávání s klíčovými dodavateli a zajišťování nákupu jednotlivých produktů. Součástí Vaší práce bude také vyjednání cenových a smluvních podmínek, zodpovědnost za analýzu a monotoring trhu, za klíčové ukazatele svěřené skupiny zboží a v neposlední řadě spolupráci s ostatními odděleními společnosti.

Informace o náboru

Máte-li zkušenost z pozice nákupčího, případně Key Account Managera a zároveň mluvíte německy, pak jste pro nás ideálním kandidátem. Hledáme cílevědomého a zkušeného kandidáta se znalostí standardního systému objednávání z oddělení nákupu a uživatelskou znalostí MS Office.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Naším klientem je úspěšná mezinárodní společnost, která patří ke špičce v oboru a neustále expanduje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

potravinářství, mlékárenství, pekařství...

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dynamická osobnost
- výborné vyjednávací dovednosti
- odolnost vůči stres
- orientace na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4114096  Datum zveřejnění: 30.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc