Reagujte bez životopisu

Hilton Prague - Řidič (Prádelna)

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
Pobřežní 1, Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsícDle spokojenosti a výkonu další odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dostanete na starost novou dodávku Mercedes Sprinter a budete přebírat a vozit prádlo pro hotely Hilton v Praze. Převoz je cca. 1-2 denně, pracovní doba je 5 dní v týdnu od 8 do 16.30 hodin a může zahrnovat i víkend. Budete komunikovat převážně v českém jazyce, ruský jazyk výhodou, angličtinu pro tuto pozici nepotřebujeme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní zaměstnání na plný úvazek pod značkou Hilton

Vzdělávání v případě potřeby a ostatní benefity našich hotelů

Odpovídající platové ohodnocení

Informace o náboru

Inzerát je aktuální do smazání. Nástup 01.10.2020

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2) nebo Ruský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Rádi uvítáme šikovného a fyzicky zdatného řidiče (manipulace s klecemi s prádlem), který je trpělivý a bude se hezky starat o stav vozu a převáženého prádla.

Řidičský průkaz B, dodávka je do 3,5t.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3944948  Datum zveřejnění: 30.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc