C&E Operations Supervisor - Hilton Prague

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
Pobřežní, Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
30.05.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 500 Kč/měsíc+ osobní ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chystáme velké banketní akce a spousta malých v jednom termínu. A potřebujeme někoho, kdo má zkušenost s vedením týmu a postará se o to, že na dané akce bude vše nachystané podle předchozí domluvy a plánu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout

Proč pracovat právě u nás? Jsme Hilton, máme rádi naše hosty a snažíme se vždy o to nejlepší. Hilton získal právě ocenění v rámci nejlepších 5ti zaměstnavatelů pro celou Evropu.

Zázemí stabilní značky Hilton

Práci v centru Prahy na metru B (Florenc)

Odpovídající mzda

Smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce + benefity hotelu a strava zdarma v hotelové zaměstnanecké restauraci

Informace o náboru

Napln prace

Pro tym konferencniho oddeleni hledame kandidata/kandidatku na pozcici CxE Operations Supervisor. V ramci pracovni naplne hledame cloveka, ktery by se rad zlepsoval v oblasti vedeni mensiho tymu lidi, planovani a organizovani skupinovych veceri, pripravu jednacich salonku pro planovane conference, celkovy dohled nad prubehem akce a jeji obsluhy.

Informace o naboru

Vyhodou budou zkusenosti lidi z hoteloveho / restauracniho prostredi, zkusesnosti s vedenim mensiho tymu lidi, organizacni schopnosti, peclivost, samostatnost a flexibilita.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Odolnost vůči stresu, umět si poradit v každé situaci a být aktivní v řešení, aby klient byl vždy spokojen. Komunikace je na prvním místě, někdy v anglickém jazyce, někdy v češtině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4168338  Datum zveřejnění: 28.4.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 500 Kč/měsíc